MBG BİLİŞİM

HTML ve CSS kodlama ile sektöre atılan MBG Bilişim aynı zamanda ana firmamızdır. 1990’lı yıllarda Amiga Commodore bilgisayarlar ile teknolojiye sardığımız merak ve heyecanın ardından freelance yazılım ve kodlama alanında sektöre ilk adımını atmıştır.

Üniversite mezuniyetinin ardından firma sahibimiz, 2007 yılında şirket kurulumumunu gerçekleştirerek sektörde faaliyetlerine başlamış, 11 yıldır tüm personellerimizle başta Esenyurt Beylikdüzü ve Avcılar bölgesi olmak üzere İstanbul ve Türkiye çapında pek çok fabrika ve firmaya bilişim sektöründe hizmet sunmaktadır.

GSM SİNYAL GÜÇLENDİRİCİ

Gelişen teknolojiye ayak uyduran MBG Bilişim, 2016 yılında oluşturduğu yeni markası GSM Sinyal Güçlendirici ile “Çekmeyen cep telefonu kalmasın” sloganı ile yola çıktı.

Çin, Tayland ve Hong Kong’tan ithal ettiği yüksek kalite repeater ürün ve anakartları getiren firmamız, yine Türkiye ve yurt dışında pek çok noktaya 2G, 3G ve 4,5G bant destekli Repeater cihazların distribütörlüğünü yapmaktadır.
https://gsmsinyalguclendirici.com

MBG OYUN KONSOLU

2020 yılının başında dünyada meydana gelen pandemi nedeniyle insanların evlerinde keyifle vakit geçirmesi amacıyla çocukluğumuzun eğlencesi olan atari salonlarındaki oyunları, tek bir kutunun içerisine koyarak müşterilerimize keyifli bir nostalji yaşatmak amacıyla MBG Oyun Konsolları’nı ithal etmekteyiz.
https://mbgoyunkonsolu.com